Вказівка
Модель
Якість
Охолодження
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 670 mm |
|---|---|
| Глибина | 520 mm |
| Висота | 820 mm |
Деталі
| Хладагент | R 290 |
|---|---|
| Температура | -2 °C до -10 °C |
| Об'єм | 3 x 12 л |
Параметри підключення
| Продуктивність | 1150 Watt |
|---|---|
| Напруга | 220 - 240 В / 50 Гц |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 92 kg |





