Модель
Функції
Якість
Розмір
Підключення
Підходить для
Директиви
Габарити
| Ширина | 216 mm |
|---|---|
| Глибина | 267 mm |
| Висота | 470 mm |
Деталі
| Об'єм | 1,4 л. |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 1000 Ват |
|---|---|
| Напруга | 230 Вольт |
| Частота | 50 Гц |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
| Вага | 6,9 kg |

