Модель
- Генератор колотого льоду 94 кг / 24 год.
- Вмикач/вимикач
- Ніжки регулюються по висоті
- Термостат
- Сильне і постійне охолодження
- Просте обслуговування
- Легко чистити
Якість
- Корпус із високоякісної нержавіючої сталі
- Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304
Підключення
- Потужність: 470 Вт
- Електричне підключення: 230 Вольт / 1 літрів / 50 Гц
Розмір
- Зовнішні розміри Ш x Г x В: 465 x 595 x 789 mm
Охолодження
- Хладагент: R 290
- Екологічно чистий
- Енергозберігаючий
- Надзвичайно економить воду
в комплект поставки входить
Директиви
- Продукція відповідає вимогам гігієни і безпеки
- Відповідає нормам
- Зразково: матеріал відповідає європейським харчовим стандартам
Вказівка
- Увага! Вбудовані контейнери не підходять для постійного зберігання кубиків льоду!
Габарити
| Ширина | 465 mm |
|---|
| Глибина | 595 mm |
|---|
| Висота | 789 mm |
|---|
Деталі
| Хладагент | R 290 / 110 грам |
|---|
| Об'єм контейнера | 20 kg |
|---|
| Продуктивність / день | 94 kg |
|---|
| Температура повітря | 5 до 43 °C |
|---|
| Температура води | 5 °C до 35 °C |
|---|
| Підключення води | 3/4" газ |
|---|
| Тиск води | мін. 1 бар - макс. 6 бар |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 470 Вт |
|---|
| Напруга | 230 V |
|---|
| Частота | 50 Гц |
|---|
Доставка
| Стан доставки | у складеному вигляді |
|---|
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|
| Вага | 63кг |
|---|