Модель
Якість
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 380 мм |
|---|---|
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 680 мм |
Деталі
| Тип приладу | гриль для кебабу |
|---|---|
| Об'єм | 5 kg |
| Довжина вертеля для м'яса | 445 mm |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
Параметри підключення
| Потужність | 3250 Ват |
|---|---|
| Напруга | 230 Вольт |
| Частота | 50 Hz |
| Підключення газу | 1/2 дюйма |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 14 kg |


