Фільтри

Грилі професійні

Асортимент
Саламандра 0,66 м - із можливістю регулювання нагрівального елемента по висоті GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
SME66
Гриль газовий для курей з 2-ма рожнами для 12-ти курей GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GM212E-B
Гриль водяний електричний - 1,20 m GGM Gastro
Артикул: EGE120
Ціна:
122 896
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EGE120

Ціна на Грилі професійні

Товар Ціна
Саламандра 0,66 м - із можливістю регулювання нагрівального елемента по висоті GGM Gastro 47 632 грн
Гриль газовий для курей з 2-ма рожнами для 12-ти курей GGM Gastro 97 665 грн
Гриль водяний електричний - 1,20 m GGM Gastro 122 896 грн
Популярні товари