Фільтри

Грилі професійні

Асортимент
Гриль лавовий газовий (14 кВт) - можливість нахилу решітки GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GLGK66-E
Гриль водяний електричний - 0,80 m GGM Gastro
Артикул: EGE80
Ціна:
100 899
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EGE80
Гриль для курей з 5-ма рожнами для 30-ох курей GGM Gastro
Артикул: EHGE530
Ціна:
155 594
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EHGE530

Ціна на Грилі професійні

Товар Ціна
Гриль лавовий газовий (14 кВт) - можливість нахилу решітки GGM Gastro 68 420 грн
Гриль водяний електричний - 0,80 m GGM Gastro 100 899 грн
Гриль для курей з 5-ма рожнами для 30-ох курей GGM Gastro 155 594 грн
Популярні товари