Модель
Якість
Чаша
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Глибина | 600 mm |
| Висота | 900 mm |
Розміри чаші
| Ширина | 500 mm |
|---|---|
| Глибина | 300 mm |
| Висота | 220 mm |
Деталі
| Об'єм | 25 л. |
|---|---|
| Розміри корзини | Ш 145 x Г 290 x В 160 mm |
Параметри підключення
| Підключення | електричне |
|---|---|
| Продуктивність | 8,25 kW |
| Потужність на 24 години | 2,48 кВ |
| Напруга | 400 Вольт |
| Частота | 50 Гц |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 49кг |


