Модель
Якість
Чаша
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Додаткові аксесуари
Габарити
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Глибина | 900 mm |
| Висота | 900 mm |
Розміри чаші
| Ширина | 308 mm |
|---|---|
| Глибина | 510 mm |
| Висота | 295 mm |
Деталі
| Об'єм | 80 л. |
|---|
Параметри підключення
| Тип підключення | газ |
|---|---|
| Потужність | 24 кВт |
Середній розхід
| кКал/год. | 20.640 |
|---|---|
| Btu/год. | 81.888 |
| Газ пропан ( G30 / G31 ) | 2,03 кг/г |
| Природній газ H ( G20 ) | 2,75 м³/г |
| Природній газ L ( G25 ) | 3,21 м³/г |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 90кг |


