Модель
Виконання
Якість
Комплектація поставки
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 546 mm |
|---|---|
| Глибина | 440 mm |
| Висота | 852 mm |
Деталі
| Кількість обертів / хв. | 104/187/365 об./хв. |
|---|
Величина котла
| Об'єм | 27 л. |
|---|---|
| Діаметр | 338 mm |
| Об'єм тіста | 9 kg |
Параметри підключення
| Потужність двигуна | 1100 Watt |
|---|---|
| Напруга | 230 V |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Стан доставки | монтаж |
|---|---|
| Спосіб доставки | експедиція |

