Модель
Виконання
Якість
Комплектація поставки
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 645 mm |
|---|---|
| Глибина | 562 mm |
| Висота | 1011 mm |
Деталі
| Кількість обертів / хв. | 80/160/388 об./хв. |
|---|
Величина котла
| Діаметр | 402 мм |
|---|---|
| Об'єм | 37 л. |
| Об'єм тіста | 9 kg |
Параметри підключення
| Потужність двигуна | 1315 Watt |
|---|---|
| Напруга | 230 V |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Стан доставки | монтаж |
|---|---|
| Спосіб доставки | експедиція |

