Плита індукційна 3,5 кВт GGM Gastro (IDS1)
Параметри підключення
220/240 V
Модель
- Керамічна плита
- Вбудований пристрій
- Може використовуватися в якості настільного пристрою
- Легко чистити
Виконання
- Таймер: 24 h
- Зовнішня панель для готування
Якість
- Захист від перегріву
- Нековзні ніжки
Підключення
- Електричне підключення: 220-240 Вольт / 1 літрів / 50 Гц
- Потужність: 3500 Вт
Розмір
- Зовнішні розміри Ш x Г x В
Директиви
- Продукція відповідає вимогам гігієни і безпеки
- Відповідає нормам
- Зразково: матеріал відповідає європейським харчовим стандартам
Габарити
| Ширина | 360 mm |
|---|
| Глибина | 380 mm |
|---|
| Висота | 125 mm |
|---|
Деталі
| Розміри скляної поверхні | 360 x 380 mm |
|---|
Параметри підключення
| Загальна потужність | 1800 - 3500 W |
|---|
| Потужність | 3,5 kW |
|---|
| Напруга | 220 - 240 V |
|---|
| Частота | 50-60 Hz |
|---|
Доставка
| Стан доставки | у складеному вигляді |
|---|
| Спосіб відправки | посилка |
|---|
| Вага | 8,6 kg |
|---|