Модель
Якість
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 260 mm |
|---|---|
| Глибина | 254 mm |
| Висота | 470 mm |
Параметри підключення
| Потужність | 300 Ват |
|---|---|
| Напруга | 230 Вольт |
| Частота | 50 Гц |
| Фаза (-и) | 1 N |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
| Вага | 10,4 Kg |

