Модель
Якість
Комплектація поставки
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Глибина | 420 mm |
| Висота | 800 mm |
Внутрішні розміри
| Ширина | 760 mm |
|---|---|
| Глибина | 370 mm |
| Висота | 670 mm |
Деталі
| Об'єм | 120 Teller |
|---|---|
| Температура | 35 °C до 85 °C |
Параметри підключення
| Продуктивність | 1500 Watt |
|---|---|
| Напруга | 220 - 240 Volt |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 42 kg |


