Модель
Якість
Нарізальний пристрій
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 479 mm |
|---|---|
| Глибина | 406 mm |
| Висота | 356 mm |
Деталі
| Товщина нарізки | 0,2 ~ 12 mm |
|---|---|
| Ширина нарізки | max. 160 mm |
| Діаметр ножа | 250 mm |
Параметри підключення
| Продуктивність | 150 W |
|---|---|
| Напруга | 230 V |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Стан доставки | монтаж |
|---|---|
| Спосіб відправки | посилка |

