Модель
Якість
Диспенсер для соку
Підключення
Директиви
Габарити
| Ширина | 260 mm |
|---|---|
| Глибина | 260 mm |
| Висота | 500 mm |
Деталі
| Кількість обертів | 30000 об./хв. |
|---|---|
| Продуктивність / год. | 150 Kg |
Параметри підключення
| Потужність | 800 W |
|---|---|
| Напруга | 230 Вольт |
| Частота | 50 Гц |
| Фаза (-и) | 1 N |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | частково у складеному вигляді |
| Вага | 18,4кг |

