Рекомендації
Модель
Якість
Техніка
Підключення
Розмір
Директиви
Додаткові аксесуари
Габарити
| Ширина | 420 mm |
|---|---|
| Глибина | 690 mm |
| Висота | 630 mm |
Розміри котла
| Діаметр | 350 mm |
|---|---|
| Висота | 210 mm |
Величина котла
| Об'єм | 22 л |
|---|---|
| Об'єм | 18 kg |
| (Зазначений розмір котла в кг є приблизним показником) |
Параметри підключення
| Потужність | 750 Ват |
|---|---|
| Напруга | 400 Вольт |
| Фази | 3 |
| Частота | 50 Гц |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 111кг |

