Трейсилер - Heizfläche: 385 x 125 mm GGM Gastro (VGS400)
Параметри підключення
220/240 V
Модель
- Регульований термостат
- Висока якість
- Настільний прилад
- Просте обслуговування
- Легко чистити
Якість
- Корпус із високоякісної нержавіючої сталі
Підключення
- Потужність: 120 Вт
- Електричне підключення: 230 Вольт / 1 літрів / 50 Гц
Розмір
- Зовнішні розміри Ш x Г x В
Директиви
- Продукція відповідає вимогам гігієни і безпеки
- Відповідає нормам
- Зразково: матеріал відповідає європейським харчовим стандартам
Габарити
| Ширина | 485 мм |
|---|
| Глибина | 600 мм |
|---|
| Висота | 140 мм |
|---|
Деталі
| Зварювальна пластина | 385 mm |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 120 Ват |
|---|
| Напруга | 230 Вольт |
|---|
| Фази | 1 |
|---|
| Частота | 50 Hz |
|---|
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
|---|
| Вага | 5кг |
|---|