Фільтри

Грилі професійні

Асортимент
Саламандра 0,66 м - із можливістю регулювання нагрівального елемента по висоті GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
SME66
Гриль для курей газовий - 4 рожни на 20 курей GGM Gastro
Артикул: GHGK420
Ціна:
120 547
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHGK420
Гриль для курей газовий компактний - 3 рожни для 18 курей GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHKM318-B

Ціна на Грилі професійні

Товар Ціна
Саламандра 0,66 м - із можливістю регулювання нагрівального елемента по висоті GGM Gastro 47 632 грн
Гриль для курей газовий - 4 рожни на 20 курей GGM Gastro 120 547 грн
Гриль для курей газовий компактний - 3 рожни для 18 курей GGM Gastro 131 622 грн
Популярні товари