Рекомендації
Модель
Якість
Переваги продукції
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 1150 mm |
|---|---|
| Глибина | 550 mm |
| Висота | 980 mm |
Деталі
| Кількість рожнів | 4 штук |
|---|---|
| Можлива кількість курей | 20 штук |
Параметри підключення
| Тип підключення | газ |
|---|---|
| Версія (стандартна) | природній газ G20 |
| Версія (переналагоджуюча) | рідкий газ G30 |
| Продуктивність | 18,8 kW |
| Напруга | 230 Вольт |
| кКал/год. | 16.165 |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 124,4кг |

