Фільтри

Холодильні вітрини

Асортимент
Холодильна вітрина / холодильна вітрина для м'яса кругла - 1,9 x 0,99 м - 379 Л GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KRI209N
Вітрина кондитерська - 1,8 x 0,8 м GGM Gastro
Артикул: KUTKSE188
Ціна:
216 799
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KUTKSE188
Вітрина кондитерська - 1,3 x 0,8 м GGM Gastro
Артикул: KUTKSE138
Ціна:
219 982
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KUTKSE138
Вітрина кондитерська - 1,5 x 0,8 м GGM Gastro
Артикул: KUTKSE158
Ціна:
244 407
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KUTKSE158
Вітрина панорамна з 10 скляними полицями  GGM Gastro
Артикул: PVT900-K
Ціна:
248 086
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVT900-K
Вітрина панорамна з 3 скляними полицями  GGM Gastro
Артикул: PVT855
Ціна:
351 470
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVT855

Ціна на Холодильні вітрини

Товар Ціна
Холодильна вітрина / холодильна вітрина для м'яса кругла - 1,9 x 0,99 м - 379 Л GGM Gastro 176 144 грн
Вітрина кондитерська - 1,8 x 0,8 м GGM Gastro 216 799 грн
Вітрина кондитерська - 1,3 x 0,8 м GGM Gastro 219 982 грн
Вітрина кондитерська - 1,5 x 0,8 м GGM Gastro 244 407 грн
Вітрина панорамна з 10 скляними полицями GGM Gastro 248 086 грн
Вітрина панорамна з 3 скляними полицями GGM Gastro 351 470 грн
Популярні товари