Фільтри

Холодильні вітрини

Асортимент
Настільна холодильна вітрина PREMIUM 1,2 m x 0,43 m - для 5x 1/4 GN GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGG123END
Настільна холодильна вітрина PREMIUM - 1.2 x 0.34 m - для 5x 1/4 GN  GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGG123ND
Холодильна настільна вітрина - 140 л GGM Gastro
Артикул: TKVH900R
Ціна:
43 756
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
TKVH900R
Вітрина кондитерська холодильна - 1,2 м - 950 літрів - 3 поверхонь для складання (LED) GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KTG127W
Вітрина панорамна з 3 скляними полицями  GGM Gastro
Артикул: PVT855
Ціна:
351 470
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVT855

Ціна на Холодильні вітрини

Товар Ціна
Настільна холодильна вітрина PREMIUM 1,2 m x 0,43 m - для 5x 1/4 GN GGM Gastro 19 881 грн
Настільна холодильна вітрина PREMIUM - 1.2 x 0.34 m - для 5x 1/4 GN GGM Gastro 20 703 грн
Холодильна настільна вітрина - 140 л GGM Gastro 43 756 грн
Вітрина кондитерська холодильна - 1,2 м - 950 літрів - 3 поверхонь для складання (LED) GGM Gastro 140 820 грн
Вітрина панорамна з 3 скляними полицями GGM Gastro 351 470 грн
Популярні товари