Фільтри

Холодильні вітрини

Асортимент
Холодильна вітрина під гастроемності PREMIUM  - 2,0 x 0,34 m - для 10x 1/4 GN-Behälter GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGS203LND
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550E3N
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550S3N
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550E3T2N
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550S3T2N
Холодильна вітрина під гастроемності 2,3 x 0,35м - 11 x GN 1/4 GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGI233
Вітрина кондитерська холодильна - 1,2 м - 950 літрів - 3 поверхонь для складання (LED) GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KTG127W

Ціна на Холодильні вітрини

Товар Ціна
Холодильна вітрина під гастроемності PREMIUM - 2,0 x 0,34 m - для 10x 1/4 GN-Behälter GGM Gastro 28 508 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro 100 899 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro 105 144 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro 105 144 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro 109 308 грн
Холодильна вітрина під гастроемності 2,3 x 0,35м - 11 x GN 1/4 GGM Gastro 119 958 грн
Вітрина кондитерська холодильна - 1,2 м - 950 літрів - 3 поверхонь для складання (LED) GGM Gastro 140 820 грн
Популярні товари