Фільтри

Холодильні вітрини

Асортимент
Настільна холодильна вітрина PREMIUM 2,0 x 0,34 m - для 10x 1/4 GN GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGG203END
Настільна холодильна вітрина PREMIUM 2,0 m x 0,34 m - для 10x 1/4 GN GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGG203ND
Вітрина холодильна Tapas для 4 x GN 1/3 GGM Gastro
Артикул: ATAI134
Ціна:
76 555
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
ATAI134
Вітрина холодильна гастрономічна для 4x (17 x 32 cм) GGM Gastro
Артикул: ATEI134
Ціна:
82 561
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
ATEI134
Вітрина холодильна Tapas для 4 x GN 1/3 GGM Gastro
Артикул: ATAI134Z
Ціна:
88 727
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
ATAI134Z
Вітрина кондитерська холодильна - 1,0 м - 850 літрів - 3 поверхонь для складання (LED) GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
KTG107W
Вітрина панорамна з 10 скляними полицями  GGM Gastro
Артикул: PVT900-K
Ціна:
248 086
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVT900-K

Ціна на Холодильні вітрини

Товар Ціна
Настільна холодильна вітрина PREMIUM 2,0 x 0,34 m - для 10x 1/4 GN GGM Gastro 24 153 грн
Настільна холодильна вітрина PREMIUM 2,0 m x 0,34 m - для 10x 1/4 GN GGM Gastro 25 057 грн
Вітрина холодильна Tapas для 4 x GN 1/3 GGM Gastro 76 555 грн
Вітрина холодильна гастрономічна для 4x (17 x 32 cм) GGM Gastro 82 561 грн
Вітрина холодильна Tapas для 4 x GN 1/3 GGM Gastro 88 727 грн
Вітрина кондитерська холодильна - 1,0 м - 850 літрів - 3 поверхонь для складання (LED) GGM Gastro 126 124 грн
Вітрина панорамна з 10 скляними полицями GGM Gastro 248 086 грн
Популярні товари