Фільтри

Холодильні вітрини

Асортимент
Холодильна вітрина під гастроемності PREMIUM  - 2,0 x 0,4 m - для 9x 1/3 GN-Behälter GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
AGS204LND
Холодильна настільна вітрина - 160 л GGM Gastro
Артикул: TKVNR160
Ціна:
36 145
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
TKVNR160
Вітрина холодильна настільна - 160 Л GGM Gastro
Артикул: TKVGNR160
Ціна:
38 321
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
TKVGNR160
Панорамна вітрина - 72 л - кругла GGM Gastro
Артикул: PVNR72R
Ціна:
42 718
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVNR72R
Холодильна настільна вітрина - 160 л GGM Gastro
Артикул: TKVH900
Ціна:
45 784
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
TKVH900
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550E3N
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550S3N
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550E3T2N
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
PVH550S3T2N

Ціна на Холодильні вітрини

Товар Ціна
Холодильна вітрина під гастроемності PREMIUM - 2,0 x 0,4 m - для 9x 1/3 GN-Behälter GGM Gastro 29 612 грн
Холодильна настільна вітрина - 160 л GGM Gastro 36 145 грн
Вітрина холодильна настільна - 160 Л GGM Gastro 38 321 грн
Панорамна вітрина - 72 л - кругла GGM Gastro 42 718 грн
Холодильна настільна вітрина - 160 л GGM Gastro 45 784 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro 101 869 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями GGM Gastro 106 155 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro 106 155 грн
Холодильна вітрина панорамна - 550 Л - з 5 скляними полицями та 2 дверей GGM Gastro 110 359 грн
Популярні товари