Модель
Якість
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 870 мм |
|---|---|
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 620 мм |
Деталі
| Об'єм | 22 л. |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 2 кВт |
|---|---|
| Напруга | 220 Вольт |
| Частота | 50 Гц |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 36кг |


