Марміт для картоплі-фрі GGM Gastro (FWK46-E)
Параметри підключення
220/240 V
Модель
- Виконання: електричні прилади
- Переважно для професійного використання
- Можна комбінувати із іншим продуктами серії "Mario 600"
- Настільний прилад
- Верхній і нижній нагрів
- Електричні нагрівальні елементи
- Захист від розбризкування
- Вмикач/вимикач
- Оптимальний розподіл тепла
- Просте управління
- Легко чистити
Якість
- Корпус виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304
- Високопродуктивний керамічний випромінювач
Чаша
- Подвійна основа
- Спуск олії
Підключення
- Потужність: 1,17 kW
- Електричне підключення: 230 Вольт / 1 літрів / 50 Гц
Розмір
- Ш x Г x В: 400 x 600 x 540 mm
- Розміри чаші Ш x Г x В: 325 x 265 x 150 мм
Директиви
- Продукція відповідає вимогам гігієни і безпеки
- Відповідає нормам
- Зразково: матеріал відповідає європейським харчовим стандартам
Габарити
| Ширина | 400 mm |
|---|
| Глибина | 600 mm |
|---|
| Висота | 540 mm |
|---|
Розміри чаші
| Ширина | 325 mm |
|---|
| Глибина | 265 mm |
|---|
| Висота | 150 mm |
|---|
Параметри підключення
| Підключення | електричне |
|---|
| Продуктивність | 1,17 kW |
|---|
| Напруга | 230 Вольт |
|---|
| Частота | 50 Гц |
|---|
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|
| Стан доставки | монтаж |
|---|
| Вага | 24кг |
|---|