Модель
Якість
Підігрів
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Глибина | 285 mm |
| Висота | 560 mm |
Деталі
| Теплові лампи | 1 |
|---|
Параметри підключення
| Підключення | електричне |
|---|---|
| Потужність | 290 Ват |
| Напруга | 220 Вольт |
| Частота | 50 Гц |
| Фази | 1 |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
| Вага | 6 kg |


