Модель
Якість
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 418 мм |
|---|---|
| Глибина | 356 мм |
| Висота | 501 мм |
Деталі
| Тип приладу | овочерізка |
|---|---|
| Об'єм | 300 kg |
Параметри підключення
| Потужність | 550 Ват |
|---|---|
| Напруга | 220 Вольт |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 39 kg |

