Модель
Якість
Розмір
Підключення
Директиви
Габарити
| Ширина | 511 mm |
|---|---|
| Глибина | 432 mm |
| Висота | 311 mm |
Внутрішні розміри
| Ширина | 327 мм |
|---|---|
| Глибина | 346 мм |
| Висота | 200 мм |
Деталі
| Об'єм | 25 л |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 1550 Watt |
|---|---|
| Продуктивність | 1000 Watt |
| Напруга | 230 Volt |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
| Вага | 16,5 kg |


