Модель
Якість
Розмір
Підключення
Директиви
Габарити
| Ширина | 553 mm |
|---|---|
| Глибина | 485 mm |
| Висота | 343 mm |
Внутрішні розміри
| Ширина | 370 мм |
|---|---|
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 220 мм |
Деталі
| Об'єм | 34 л |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 1500 Watt |
|---|---|
| Продуктивність | 1000 Watt |
| Напруга | 230 Volt |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
| Вага | 18,4 kg |


