Фільтри

Плити промислові

Асортимент
Плита газова, 2 конфорки (9,5 кВт) із пілотним пальником GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHB473M
Плита газова, 2 конфорки (9,5 кВт) з п'єзо елементом GGM Gastro
Артикул: GHB369P
Ціна:
69 828
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHB369P
Плита газова, 2 конфорки (9,5 кВт) із пілотним пальником GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHB479M
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) GGM Gastro
Артикул: EIB873M-N
Ціна:
143 422
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EIB873M-N
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) GGM Gastro
Артикул: EIB879M-N
Ціна:
161 680
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EIB879M-N
Плита електрична (9 кВт) GGM Gastro
Артикул: EGPB873H
Ціна:
168 268
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EGPB873H
Плита електрична + Плита газова, 2 конфорок (17,5 кВт) GGM Gastro
Артикул: GHGB879H
Ціна:
180 819
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHGB879H
Плита електрична (9 кВт) GGM Gastro
Артикул: EGPB879H
Ціна:
181 634
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EGPB879H
Плита інфрачервона, 4 конфорки (12,8 кВт) + шафа духова електрична (7,5 кВт) GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EIB879M-N+EB8S
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) GGM Gastro
Артикул: IHB873B
Ціна:
255 614
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
IHB873B
Плита газова - з 4 конфорками (24 kW) та Gasbackofen (7,8 kW) GGM Gastro
Артикул: GHB879F+GBB4
Ціна:
257 375
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHB879F+GBB4
Плита електрична (9 кВт) + шафа духова електрична (7,5 кВт) GGM Gastro
Артикул: EGPB873H+EB8S
Ціна:
262 069
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
EGPB873H+EB8S
Плита газова - з 4 конфорками (24 kW) та Духова шафа електрична (4,7 kW) GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
GHB879F+EBB4
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) та Духова шафа електрична (4,7 kW) GGM Gastro
Бренд:
GGM Gastro
Артикул:
IFHB873B+EBB4

Ціна на Плити промислові

Товар Ціна
Плита газова, 2 конфорки (9,5 кВт) із пілотним пальником GGM Gastro 58 857 грн
Плита газова, 2 конфорки (9,5 кВт) з п'єзо елементом GGM Gastro 69 828 грн
Плита газова, 2 конфорки (9,5 кВт) із пілотним пальником GGM Gastro 75 594 грн
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) GGM Gastro 143 422 грн
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) GGM Gastro 161 680 грн
Плита електрична (9 кВт) GGM Gastro 168 268 грн
Плита електрична + Плита газова, 2 конфорок (17,5 кВт) GGM Gastro 180 819 грн
Плита електрична (9 кВт) GGM Gastro 181 634 грн
Плита інфрачервона, 4 конфорки (12,8 кВт) + шафа духова електрична (7,5 кВт) GGM Gastro 249 848 грн
Плита інфочервона - 4 конфорки (12,8 kW) GGM Gastro 255 614 грн
Популярні товари