Рекомендації
Модель
Якість
Поверхня для грилю
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Глибина | 900 mm |
| Висота | 900 mm |
Поверхня грилю
| Ширина | 796 mm |
|---|---|
| Глибина | 667 mm |
Деталі
| Температура | 160 °C до 320 °C |
|---|
Параметри підключення
| Тип підключення | газ |
|---|---|
| Потужність | 20 кВт |
Середній розхід
| кКал/год. | 10.836 |
|---|---|
| Btu/год. | 42.991 |
| Газ пропан ( G30 / G31 ) | 0,99 кг/г |
| Природній газ H ( G20 ) | 1,33 м³/г |
| Природній газ L ( G25 ) | 1,55 м³/г |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 111кг |


