Модель
Переваги продукції
Якість
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 1420 мм |
|---|---|
| Глибина | 910 мм |
| Висота | 950 мм |
Деталі
| Макс. кількість протвенів | 14 |
|---|---|
| Резервуар | 600 x 400 mm |
Параметри підключення
| Потужність | 1 кВт |
|---|---|
| Напруга | 230 Вольт |
| Фази | 1 |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 130кг |











