Модель
Якість
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 330 mm |
|---|---|
| Глибина | 380 mm |
| Висота | 690 mm |
Деталі
| Ємкість | 120 - 190 кг/год. |
|---|---|
| Кількість обертів / хв. | 140 об./хв. |
Параметри підключення
| Напруга | 230 Вольт |
|---|---|
| Потужність | 400 Ват |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 20кг |

