Модель
Якість
Поверхня для грилю
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Вказівка
Додаткові аксесуари
Габарити
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Глибина | 900 mm |
| Висота | 900 mm |
Поверхня грилю
| Ширина | 395 mm |
|---|---|
| Глибина | 500 mm |
Деталі
| Температура | 160 °C до 280 °C |
|---|
Параметри підключення
| Тип підключення | газ |
|---|---|
| Потужність | 10 кВт |
Середній розхід
| кКал/год. | 5.160 |
|---|---|
| Btu/год. | 20.472 |
| Газ пропан ( G30 / G31 ) | 0,47 кг/г |
| Природній газ H ( G20 ) | 0,63 м³/г |
| Природній газ L ( G25 ) | 0,74 м³/г |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 66кг |


