Рекомендації
Модель
Якість
Переваги продукції
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 1100 mm |
|---|---|
| Глибина | 800 mm |
| Висота | 1060 mm |
Деталі
| Кількість корзин | 7 штук |
|---|---|
| Можлива кількість курей | 42 штук |
Параметри підключення
| Продуктивність | 10 kW |
|---|---|
| Напруга | 400 Вольт |
| Фази | 3 |
| Частота | 50 Гц |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 210кг |

