Рекомендації
Модель
Якість
Переваги продукції
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 1395 mm |
|---|---|
| Глибина | 660 mm |
| Висота | 1061 mm |
Деталі
| Кількість рожнів | 8 штук |
|---|---|
| Можлива кількість курей | 48 штук |
Параметри підключення
| Продуктивність | 47,6 kW |
|---|---|
| кКал/год. | 40.952 |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 205кг |

