Модель
Якість
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 495 mm |
|---|---|
| Глибина | 625 mm |
| Висота | 1110 mm |
| Висота з відкритою кришкою | 1520 mm |
Деталі
| Рівень шуму | 74,5 дБ |
|---|---|
| Тип приладу | картоплечистка |
| Об'єм | 20 kg |
| Продуктивність | приблизно 225kg/год. |
Параметри підключення
| Потужність | 950 Ват |
|---|---|
| Напруга | 230 Вольт |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 85 kg |

