Модель
Якість
Підключення
Розмір
Директиви
Габарити
| Ширина | 522 mm |
|---|---|
| Глибина | 800 mm |
| Висота | 1068 mm |
| Розміри корпусу | 500 x 400 mm |
Деталі
| Тип приладу | картоплечистка |
|---|---|
| Об'єм | 20 kg |
| Ємкість | 400 кг/год. |
| Час процесу чищення | 1-2 min. |
| Оборот | 900 об/хв. |
Параметри підключення
| Потужність | 750 Ват |
|---|---|
| Напруга | 380 Вольт |
| Частота | 50 Hz |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 53 kg |

