Модель
Якість
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 1000 мм |
|---|---|
| Глибина | 1150 мм |
| Висота | 900 мм |
Розміри котла
| Діаметр | 750 мм |
|---|---|
| Глибина | 520 мм |
Деталі
| Об'єм | 200 л |
|---|---|
| Зливний кран | 2 дюймів |
Параметри підключення
| Тип підключення | газ |
|---|---|
| Потужність | 34,5 кВт |
Середній розхід
| кКал/год. | 29.670 |
|---|---|
| Btu/год. | 117.714 |
| Газ пропан ( G30 / G31 ) | 2,70 кг/г |
| Природній газ H ( G20 ) | 3,65 м³/г |
| Природній газ L ( G25 ) | 4,62 м³/г |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 270кг |


