Модель
Якість
Підключення
Розмір
Комплектація поставки
Директиви
Габарити
| Ширина | 1100 mm |
|---|---|
| Глибина | 1100 mm |
| Висота | 912 mm |
Розміри котла
| Діаметр | 900 mm |
|---|---|
| Глибина | 530 mm |
Деталі
| Об'єм | 300 л |
|---|
Параметри підключення
| Тип підключення | газ |
|---|---|
| Підключення газу | 3/4 дюйма |
| Продуктивність | 40 kW |
Середній розхід
| кКал/год. | 34400 |
|---|---|
| Btu/год. | 136480 |
| Газ пропан ( G30 / G31 ) | 3,15 кг/г |
| Пропан ( G30 ) | 3.15 кг/год. |
| Природній газ H ( G20 ) | 4,23 м³/г |
Доставка
| Спосіб доставки | експедиція |
|---|---|
| Стан доставки | монтаж |
| Вага | 199кг |


