Вентилятор радіальний 2200 м³ в год. - для настінних витяжок GGM Gastro (RS2520H)
Параметри підключення
220/240 V
Модель
- Вбудований мотор для настінної витяжки
- Найвища продуктивність 2200 m³
- Температура:
- Незначне споживання електроенергії
- Самоустановлююче сопло мастильного засобу
- Без регулятора швидкості та ніжок!
- Машина практично не вимагає обслуговування
- Легко чистити
- Проста установка
Якість
- Відцентровий вентилятор виготовлений з оцинкованої сталі
- Робоче колесо вентилятора з оцинкованої сталі
Підключення
- Потужність: 420 Вт
- Електричне підключення: 230 Вольт / 1 літрів / 50 Гц
Розмір
- Зовнішні розміри Ш x Г x В
Директиви
- Продукція відповідає вимогам гігієни і безпеки
- Відповідає нормам
- Зразково: матеріал відповідає європейським харчовим стандартам
Габарити
| Ширина | 376 мм |
|---|
| Глибина | 320 мм |
|---|
| Висота | 348 мм |
|---|
Розміри для схеми
| A | 325 mm |
|---|
| B | 355 mm |
|---|
| C | 305 mm |
|---|
| D | 275 mm |
|---|
| E | 40 mm |
|---|
| F | 300 mm |
|---|
| G | 260 mm |
|---|
| H | 240 mm |
|---|
Деталі
| Розмір повітровипускного отвору | 261 mm |
|---|
| Оборот повітря за годину | 2200 m³/h |
|---|
| Температура | -20 °C до +40 °C |
|---|
Параметри підключення
| Потужність | 420 Ват |
|---|
| Напруга | 230 Вольт |
|---|
| Частота | 50 Гц |
|---|
| Сила струму | 3,8 Ампер |
|---|
| Фази | 1 |
|---|
Доставка
| Спосіб відправки | посилка |
|---|
| Стан доставки | у складеному вигляді |
|---|
| Вага | 15кг |
|---|